• 11.11.22, 09:00

Säästukingitus ei tähenda alati vähest rahakulu

Säästlike kingituste tegemisel on märksõnadeks isetegemine, oma lähedaste tundmine ja kvaliteedi eelistamine kvantiteedile - üks korralik ja kvaliteetne toode on pikas perspektiivis palju jätkusuutlikum valik, kui proovida täita terve jõuluvana kingikott kaheldava väärtusega kingitustega.
Säästukingitus ei tähenda alati vähest rahakulu
Hortese turundusjuht Riina Ruus märkis, et kingituste tegemine on alati personaalne. „Kõige paremad on kingitused, mis on tehtud kingisaajale sooja südamega,“ sõnas ta ja lisas, et asjade kinkimine on tema hinnangul muutunud aastate jooksul üha keerulisemaks. „Oleme ju tarbimisühiskonnas kõik tunnistajaks, et tarbime kõike liiga palju. Seetõttu on väga tore, kui kingitegija tahab ja oskab mõelda jätkusuutlikult,“ ütles ta ja lisas, et toredad kingitused on kindlasti elamused – koos veedetud aeg, erinevate ürituste külastamised, ühised lõuna- või õhtusöögid. „Nii kingisaajal kui kingitegijal teevad kindlasti südame soojaks ka isetehtud kingitused. Olgu tegemist väikese käsitööga, iseküpsetatud maiustustega, isekasvatatud marja- ja köögiviljahoidistega vms,“ andis Hortese turundusjuht veel soovitusi, tuues välja, et pakuvad ka Horteses klientidele mitmeid töötubasid, kus kliendid saavad ise armsa kingituse meisterdada - näiteks villahaldja, ehteid, trühvli kompvekke või muud sarnast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 14.11.24, 18:32
Jaekaubanduse järgmine arenguhüpe ‒ tulevik on kassavabade poodide päralt
Ostlemise ja ostukogemuse tulevik pakub palju põnevust, jagab kodumaise tarkvaraarendusettevõtte Datanor tegevjuht Indrek Ott ja kirjeldab, milleks valmis olla.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele