Kontoris segavas keskkonnas olemine ei lase süvenenult tööd teha ega enda jaoks ülesandeid lahti mõtestada, rääkis saates „Lavajutud“ Produktiivsusklubi kaasasutaja Arno Lehtsaar.

- Londoni ülikooli uuring näitas seda, et pidevalt sellises keskkonnas olemine, kus üksteist segatakse, mõjub töö efektiivsusele isegi hullemini kui töö ajal kanepi suitsetamine. Foto: AFP/Scanpix
Lehtsaare sõnul saab enda tööpäeva jaotada kolmeks tsooniks. „Meil on roheline tsoon, kus me oleme kõige erksamad. Siis on kollane tsoon, kus inimene suudab enam-vähem kenasti toimida. Lõpetuseks on punane tsoon, kus me võime küll teeselda töö tegemist, aga lõpuks on pigem see, et vaatad ekraani ja palju tehtud ei saa,“ rääkis Lehtsaar.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Aastaks 2027 toimub kaupluste jaoks suur muudatus - täna kasutuses olevad vöötkoodid asendatakse järk-järgult QR-koodidega. Nutiseadmega skaneeritavad QR-koodid pakuvad uusi lahendusi nii tarbijatele kui jaemüüjatele, võimaldades muuhulgas näiteks kaubariiulitelt kiiresti üles leida aegunud või kvaliteedistandarditele mittevastavaid kaupu.