Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
VIDEO: PRIA läbimõtlematus tõi halvemale pakkumisele võidu
Hiljutise toiduabiks mõeldud makaronihanke
läbimõtlemata tingimused sundisid korraldajat PRIAt ostma makaronid hoopis
kallimalt pakkujalt. Vaata videot, kuidas PRIA esindaja ebaõnnestunud hanget
põhjendab.
Videos kommenteerivad hanke tulemusi PRIA turukorralduse büroo juhataja Lily Hantson ja parima pakkumise teinud, kuid teiseks jäänud makaronitootjat Myllyn Paras Baltimaades esindav Indrek Jürimets.
Käesoleval aastal on Barbora tegemiste keskmeks heategevus ning aasta jooksul pööratakse tähelepanu erinevatele abivajajatele, kes kõik vajavad meie hoolt ja märkamist. Ettevõtte usub, et igaüks saab ümbritsevat maailma paremaks muuta ning seetõttu kaasab Barbora ka oma töötajaid erinevatesse vabatahtlikesse projektidesse. Heategevusaastat alustatakse projektiga "Anna Käppa", mis on suunatud varjupaigas viibivate koerte heaolu toetamiseks.