• 19.11.24, 10:24

Lidl alustab Viljandi kaupluse ehitustöödega

Lidl Eesti OÜ ja Embach Ehitus OÜ sõlmisid lepingu kaupluse ehitamiseks Viljandisse, ehitustööd algavad juba käesoleval nädalal.
Aadressil Riia mnt 1 asuv hoone valmib 2025. aasta jooksul. Fotol modelleeritud Lidli kauplus.
  • Aadressil Riia mnt 1 asuv hoone valmib 2025. aasta jooksul. Fotol modelleeritud Lidli kauplus. Foto: Lidl
Lisaks kaupluse ehitusele plaanib Lidl investeerida kohaliku taristu ja ümbritseva haljastuse parandamisse.

Seotud lood

Uudised
  • 30.09.24, 16:17
Lidl Eesti juht: eesmärk on ainult laieneda
2023. aastal investeeris Lidl Eesti uute kaupluste rajamisse ja kohaliku infrastruktuuri arendamisse 20,7 miljonit eurot. Koguinvesteering alates tegevuse algusest Eestis ulatub 132-miljoni euroni.
Uudised
  • 15.10.24, 10:39
5 kaubandustrendi, mida Eesti saab järgida
Kaubanduse turunduse professor Jonathan Reynolds rääkis Kaubanduse Aastakongressil, et muutuvas keskkonnas ei jää jaekaupmeestel üle ei midagi muud, kui kohaneda, olla optimistlik ning teha endast olenev, et pakkuda kliendile seda, mida tal vaja on.
Uudised
  • 03.10.24, 14:06
Lidl plaanib jõuda netonullheiteni 2050. aastaks
Lidl on võtnud kohustuse saavutada 2050. aastaks netonullheide, mis põhineb uutel ambitsioonikatel kliimaeesmärkidel tarneahelas. Tänaseks on vähendatud 2019. aastaga võrreldes kõigis riikides kasvuhoonegaaside heitkoguseid 52% võrra.
  • ST
Sisuturundus
  • 17.03.25, 11:40
Parim pank kaupmehele: Coop Pank pakub tasuta makseid ja nutikat terminali
Ettevõtjate jaoks on kulude optimeerimine olulisem kui kunagi varem. Coop Pank on astunud sammu edasi ning pakub oma klientidele võimalust saada tagasi kõik Montonio makselahenduste kulud. See tähendab, et Coop Panga äriklientidel on võimalik makseid vastu võtta tasuta!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele