Depo investeerib 25 miljonit eurot Eesti teise kaupluse ehitamiseks Lasnamäele
Läti kauplusekett Depo ehitab koostöös Infortariga Lasnamäele Tallink Tennisekeskuse kõrvale Depo kaupluse pindalaga 30 000 ruutmeetrit, kauplus on kavas avada 2026. aasta sügisel. Kahepeale investeeritakse Lasnamäele muljetavaldav summa.
Projekti koguinvesteering ulatub ligikaudu 52 miljoni euroni, millest 27 miljonit eurot investeerib Infortar kinnisvaraarendusse. Depo omakorda kavatseb investeerida Depo kontseptsioonile vastava kauplemiskoha loomisesse 25 miljonit eurot.
Kahenev ostujõud ja ehitustegevus on toonud kaasa olulised kukkumised ehituskaupade müüginumbrites viimase nelja kvartali jooksul, selgus Infopanga kvartaliraportist.
Kuigi aasta võrdluses kasvas ehitusmaterjalide tootjate käive neljandas kvartalis 87 protsenti, siis kvartalite võrdluses pöördus käesoleva aasta alguses tootjate koondkäive langusesse, rääkis Äripäeva Infopanga konkurentsianalüütik Sigrid Kõiv.
Ettevõtjate jaoks on kulude optimeerimine olulisem kui kunagi varem. Coop Pank on astunud sammu edasi ning pakub oma klientidele võimalust saada tagasi kõik Montonio makselahenduste kulud. See tähendab, et Coop Panga äriklientidel on võimalik makseid vastu võtta tasuta!