• 14.03.25, 13:54

Baltika juht Brigitta Albertin: rõivaste loomine ei ole midagi glamuurset

Enne kollektsioonide planeerimist ning värvide ja stiilide valikut toimub põhjalik Exceli analüüs, midagi ilusat selles protsessis ei ole, muigab Baltika juht Brigitta Albertin.
Brigitta Albertin alustal Baltikas andmesisetaja ja raamatupidajana ning on nüüdseks ettevõtte tegevjuht
  • Brigitta Albertin alustal Baltikas andmesisetaja ja raamatupidajana ning on nüüdseks ettevõtte tegevjuht Foto: Meeli Küttim
Brigitta Albertin on töötanud Baltikas pea 30 aastat ja teinud koos ettevõttega läbi kõik muutused. Samal ajal kujunes noorest Saaremaa neiust oma ala professionaal, kes on jõudnud ettevõtte tippu.

Seotud lood

Uudised
  • 01.11.24, 13:56
Eesti suuremad moekaupmehed avavad suu: rõivaostja roheline jutt ja ostuotsus ei lähe sageli kokku
Eesti tuntud moe- ja spordirõivastega kauplejajad kommenteerisid kaubandus.ee’le, et rohelise toote eest juurde ei taha Eesti tarbijad maksta – hind paneb ikkagi ostuotsused paika.
Uudised
  • 13.11.23, 13:17
Ivo Nikkolo loob brändi riietele taaskasutamise kogukonna
Ivo Nikkolo ja Yaga loovad koostööna võimaluse osta ja müüa „teise-ringi“ Ivo Nikkolo riideid. „Projektiga astume järgmise sammu vastutustundlikuma moetööstuse suunas ja loodame sellele teekonnale ka oma kliente kaasata,“ kommenteerib Ivo Nikkolo e-kaubanduse juht Elis Püvi.
Uudised
  • 28.12.23, 15:02
Eestlased eelistavad üha enam järelturul kaubelda
Kodumaise ostu-müügiplatvormi Yaga 2023. aasta statistika näitab, et jätkusuutlik tarbimine ning järelturul müümine ja ostlemine on eestlaste seas laialdaselt omaks võetud.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.03.25, 11:05
Kolm erinevat valdkonda, üks lahendus: NG Logistics, Kaupmees & Ko ja Tele2 Eesti tõhustasid tööprotsesse elektrooniliste hinnasiltidega
Elektroonilised hinnasildid ei muuda mugavamaks, turvalisemaks ja kiiremaks mitte üksnes kaupluste tööd, vaid hõlbustavad tegemisi logistikasektoris ja mitmetes teistes majandusharudes. Võimalus, et siltidele kuvatav info on samal ajal ühtne kõikjal, kus just hetkel vajadus ja soov on, lubab personalil pühenduda teistele olulistele protsessidele ning seeläbi firma edule ja arendamisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele